RapidÓ

Logo Rapido

 

НАЙПРОСТІШИЙ СПОСІБ ЗАОЩАДИТИ ЧАС

З CANDY RapidÓ заощаджуйте свій час щоденно!

У нашому метушливому житті - час став найціннішою річчю. Саме цим фактом і керувалися розробники нової пральної машини Candy RapidÓ: швидке й ефективне прання допоможе вам вивільняти час для улюблених занять, поліпшуючи в такий спосіб якість вашого життя. 65% людей надають перевагу швидким програмам*, але часто підібрати правильну комбінацію для найкращого результату - досить складне завдання. Вкотре компанія Candy пропонує прості, і водночас розумні та інноваційні вирішення: найповніший набір з 9 програм швидкого прання й ексклюзивну функцію Snap & Wash (сфотографуйте та періть). Швидше й розумніше, чи не так?

*на базі даних застосунку Candy simply-Fi.

Ознайомитись з модельним рядом
 

9 ШВИДКИХ ПРОГРАМ ПРАННЯ — НАЙБІЛЬШИЙ НАБІР НА РИНКУ

З Candy RapidÓ більше не потрібно вибирати між заощадженням часу та ідеальними результатами прання: завдяки двигуну з унікальною технологією Speed Drive ефективність прання покращилась на 50% (в порівнянні з традиційними двигунами), що забезпечує найкращий результат циклів швидкого прання.

 

ЩОДЕННЕ ПРАННЯ ЩЕ НІКОЛИ НЕ БУЛО ТАКИМ ШВИДКИМ

Готові спробувати щось нове? За допомогою смартфона зактивуйте через застосунок Candy simply-Fi ексклюзивну функцію Snap & Wash (сфотографуйте та періть) і знайдіть найоптимальніший цикл для прання вашої білизни. Для допомоги з вибором програми швидкого прання просто сфотографуйте купу змішаного одягу. Ця функція також автоматично встановить правильну температуру й швидкість викручування. Розумний спосіб заощадити час.

 

Максимальний комфорт із ширшим і розміщеним вище люком.

Інноваційний ергономічний дизайн Candy RapidÓ розробили спеціально, щоб позбавити вас будь-якої мороки під час прання. Ще ніколи не було так легко й зручно завантажувати та діставати білизну й керувати пральною машиною.

 

МАШИНА, ЩО РОЗМОВЛЯЄ З ВАМИ

Пральну машину RapidÓ оснащено вбудованим модулем Wi-Fi для поліпшення вашого досвіду взаємодії з машиною. Поради щодо прання завжди під рукою. За допомогою застосунку Candy simply-Fi ви можете спілкуватись з RapidÓ та отримувати відповіді щодо ефективного прання, видалення плям і багато чого іншого.