ПИТАННЯ ДО CANDY

ПИТАННЯ ДО CANDY

Candy поруч з Вами в кожен момент вашого дня. Вам потрібна консультація щодо використання та обслуговування вашого обладнання або ви хочете отримати пораду щодо користування нашими приладами? Зверніться до нас і ми відповімо на Ваші запитання ґрунтуючись на своєму досвіді. 

Якщо вам потрібна технічна підтримка, будь ласка, зв'яжіться з нашим технічним відділом, і ми надамо Вам необхідну допомогу.

ПИТАННЯ ДО CANDY

Легкі рецепти на літо з COOK-IN-APP

29/07/16

Ваш особистий помічник кухаря на кухні нарешті тут! Нове революційне досягнення називається COOK-IN-APP. Інноваційна мікрохвильова піч – це набагато більше, ніж просто «підігрів», а реальна допомога в приготуванні смачної і швидкої їжі, яка підходить для всіх потреб.

Дізнатись більше

Krio Suite холодильники: максимальний комфорт і для вашої їжі

27/07/16

Krio Suite – це холодильник фірми Candy, який включає в себе поняття “suite for each food” - підходить для будь яких продуктів. Продукт призначений для підвищення комфорту і ергономіки у поєднанні з кращими технологіями.

Дізнатись більше

Швидка програма прання: для малих і великих пралень

23/07/16

Швидкі програми є ідеальним рішенням, щоб освіжити одяг після вечірки, після футбольного матчу або для прання невеликих речей, таких як нижня білизна або шкарпетки.

Дізнатись більше

Керівництво по виживанню в домашньому господарстві для самотніх чоловіків

18/07/16

«The Seven Year Itch» - це не просто назва старого фільму. Вже через кілька днів це перетвориться на кошмар для багатьох людей, які не мають чистої білизни, обтяжені обідами на самоті, в будинку, який ось-ось вибухне ...

Дізнатись більше

Насолоджуйся вихідними, а про прання подбає Candy

16/07/16

69 см висоти, 51 см ширини і 44 см глибини: Це розміри нової валізи для подорожей? Ні, це розміри Candy AQUAMATIC, найменшої пральної машинки на ринку, але з підвищеною продуктивністю.

Дізнатись більше

Я читала, що в ваших сушильних машинах є бачок EasyCase для збору води. Можете пояснити, як він працює?

04/05/16

Той, хто користувався сушильною машиною, знає, яким незручним може бути традиційний піддон для води, особливо якщо він повний, адже він стає важким, його важко переносити, зберігати рівновагу і виливати з нього воду, коли сушильна машина встановлена зверху на пральній машині!

Дізнатись більше

Чи є у вас практичні поради щодо чищення, які допоможуть підтримувати одяг в ідеальному стані?

04/05/16

Для того щоб підтримувати одяг в ідеальному стані, щоб він виглядав, як новий, важливо дотримуватися кількох практичних порад, які гарантуватимуть, що ваш улюблений одяг буде носитися набагато довше.

Дізнатись більше