ПИТАННЯ ДО CANDY

ПИТАННЯ ДО CANDY

Candy поруч з Вами в кожен момент вашого дня. Вам потрібна консультація щодо використання та обслуговування вашого обладнання або ви хочете отримати пораду щодо користування нашими приладами? Зверніться до нас і ми відповімо на Ваші запитання ґрунтуючись на своєму досвіді. 

Якщо вам потрібна технічна підтримка, будь ласка, зв'яжіться з нашим технічним відділом, і ми надамо Вам необхідну допомогу.

ПИТАННЯ ДО CANDY

Легкі рецепти на літо з COOK-IN-APP

29/07/16

Ваш особистий помічник кухаря на кухні нарешті тут! Нове революційне досягнення називається COOK-IN-APP. Інноваційна мікрохвильова піч – це набагато більше, ніж просто «підігрів», а реальна допомога в приготуванні смачної і швидкої їжі, яка підходить для всіх потреб.

Дізнатись більше

Krio Suite холодильники: максимальний комфорт і для вашої їжі

27/07/16

Krio Suite – це холодильник фірми Candy, який включає в себе поняття “suite for each food” - підходить для будь яких продуктів. Продукт призначений для підвищення комфорту і ергономіки у поєднанні з кращими технологіями.

Дізнатись більше

Швидка програма прання: для малих і великих пралень

23/07/16

Швидкі програми є ідеальним рішенням, щоб освіжити одяг після вечірки, після футбольного матчу або для прання невеликих речей, таких як нижня білизна або шкарпетки.

Дізнатись більше