Запитати Candy
Назад в розділ

Я не можу зробити вибір між електричними конфорками, індукційними та газовими. Не могли б ви дати мені кілька порад?

The hobs

Коли ви повинні вибрати між плитою газовою, електричною або індукційноїю ви губитеся у виборі, оскільки кожна має свої переваги. Давайте з'ясуємо разом.

Газові варильні поверхні

Класичні газові варильні поверхні є найбільш поширеними і дешевими на ринку, але вони з тих, які мають найнижчу продуктивність та високий рівень втрат енергії. Серед їх переваг ми знаємо, це: невисока ціна, сумісність з усіма типами сковорідок і каструль і, не в останню чергу, той факт, що вони працюють навіть якщо немає електрики будинку.

Електричні варильні поверхні

Електричні варильні поверхні ми поділяємо на два типи: індукційні  та галогенові. Перший тип працює завдяки електричного опору, який нагріває, другий живиться від галогену в інфрачервоному світлі, обидва покриті керамічною плитою, непорушний матеріал, стійкі до високих температур.

У порівнянні з газовими плитами, вони більш практичні  і безпечні, без насадок, які засмічуються, і вони абсолютно плоскі, тому дуже легко миються.

Індукційні варильні поверхні

Як електрична плита, індукційна розрахована на живлення від електричного струму і вкрита керамічною плитою, але обладнана спеціальними котушками, здатні генерувати магнітне поле, яке перетворюється в тепло, тому необхідно використовувати відповідний посуд для цього типу поверхонь.

Є багато переваг індукційних варильних панелей, в тому числі рівномірне і швидке приготування страв і легкість очищення. Ще одна особливість, яка робить доцільним вибір такого типу плит, якщо є діти вдома, є низькотемпературний режим, який запобігає ризик опіку.

Різні варіації виконання поверхонь.

 Щоб зрозуміти різницю різних варильних панелей, ви повинні уявити собі:  щоб закип'ятити літр води в каструлі з діаметром 15 см: на газі це займе п'ять хвилин, на електричній поверхні  зай3ме 7- 8 хвилин, в той час як на індукційній буде  всього три хвилини, з максимальною ефективністю і мінімальними втратами енергії.

Яку плиту все таки вибрати?

Кожна плита має свої переваги, тому ми пропонуємо Вам вибрати у відповідності з вашими потребами і пріоритетами: споживання енергії, заощадити гроші, час, простір та ін. Candy  пропонує широкий асортимент варильних панелей всіх типів і всіх розмірів: на сайті, Ви знайдете те, що підходить саме вам!

29/04/15
Катеґорії: