Запитати Candy
Назад в розділ

Яка різниця між No Frost і статичним холодильником?

Candy refrigerators

Холодильники відрізняються не тільки між No Frost і статичні, але діляться на різні категорії в залежності від того, як вони охолоджують продукти в морозильній камері: статичні, статик-вентилятор, no frost (або Total No Frost)  і режим Frost Free (або No Partial Frost). Давайте розглянемо, що є найбільш підходящим типом, залежно від наших потреб. 

No Frost fridge or Total No Frost

Холодильник  Total No Frost не вимагає розморожування морозильної камери і здатний обмежити утворення цвілі або неприємних запахів усередині холодильника, завдяки системі, яка складається з одного двигуна, з одного випарника, і пристрою до вентиляції який блокує утворення інею, вдихаючи пари, вироблені їжею.

Холодний продукт, однак, є сухий тип, який може привести до висихання свіжих продуктів, таких як овочі: це хороша практика, щоб покрити їх поліетиленовою плівкою перед приміщенням в холодильник.

Static  і холодильник із static-fan охолодження Static  є найбільш поширеним система охолодження характеризується одним або декількома двигунами, до певної схеми для холодильника і один для морозилки.

Процес охолодження відбувається завдяки газу, що переміщується в холодильнику і  в морозильнику поки не буде досягнута бажана температура.

Холодильник static–fan  використовує той же принцип static холодильника, з додаванням вентилятора в холодильній камері для дифузії холоду більш рівномірним чином: таким чином забезпечується краще збереження їжі.

Обидва вентилятора static  холодильника заслуговують періодичного ручного розморожування морозильної камери: рекомендується приблизно раз або два рази в рік.

Frost Free, або  Partial No Frost Холодильник 

Цей тип холодильника нове покоління і поєднує в собі характеристики static  чи static-fan  для Total No Frost:  давайте подивимося, як це працює.

Морозильна камера має статичний або вентиляторний тип охолодження, який не сушить продукти, а охолоджує, але не переморожує, що дозволяє уникнути процесу ручного розморожування.

Таким чином, вони поєднують в собі переваги обох систем.

Важливо знати, що ...

• В холодильниках поява інею викликана замерзанням  водяних парів, що надходять з їжею і з повітря, що надходить при кожному відкритті дверей холодильника / морозильника.

• Іній у морозилці повинен бути видалений, коли товщина перевищила приблизно 2 мм.

• Холодильники , A +, A ++ and A +++ клас ів частіше використовуються та більш економічні

16/04/15
Катеґорії: