ПИТАННЯ ДО CANDY

ПИТАННЯ ДО CANDY

Candy поруч з Вами в кожен момент вашого дня. Вам потрібна консультація щодо використання та обслуговування вашого обладнання або ви хочете отримати пораду щодо користування нашими приладами? Зверніться до нас і ми відповімо на Ваші запитання ґрунтуючись на своєму досвіді. 

Якщо вам потрібна технічна підтримка, будь ласка, зв'яжіться з нашим технічним відділом, і ми надамо Вам необхідну допомогу.

ПИТАННЯ ДО CANDY

Легкі рецепти на літо з COOK-IN-APP

29/07/16

Ваш особистий помічник кухаря на кухні нарешті тут! Нове революційне досягнення називається COOK-IN-APP. Інноваційна мікрохвильова піч – це набагато більше, ніж просто «підігрів», а реальна допомога в приготуванні смачної і швидкої їжі, яка підходить для всіх потреб.

Дізнатись більше

Керівництво по виживанню в домашньому господарстві для самотніх чоловіків

18/07/16

«The Seven Year Itch» - це не просто назва старого фільму. Вже через кілька днів це перетвориться на кошмар для багатьох людей, які не мають чистої білизни, обтяжені обідами на самоті, в будинку, який ось-ось вибухне ...

Дізнатись більше

Як помити скло всередині духової шафи на кухні?

04/02/16

Підніміть руки вгору усі ті, хто ніколи не зіштовхувався з проблемою чищення духової шафи на кухні! Особливо, якщо ви шеф-кухар, то ніхто краще вас не знає, що відкладення жиру та олії ніколи не приведуть до добра. З усієї домашньої роботи, без сумніву, це завдання найбільш важке і складне, але кілька наступних простих порад допоможуть вам дізнатися, як виконувати його без проблем.

Дізнатись більше

Я не можу зробити вибір між електричними конфорками, індукційними та газовими. Не могли б ви дати мені кілька порад?

29/04/15

Коли ви повинні вибрати між плитою газовою, електричною або індукційноїю ви губитеся у виборі, оскільки кожна має свої переваги. Давайте з'ясуємо разом.

Дізнатись більше