ПИТАННЯ ДО CANDY

ПИТАННЯ ДО CANDY

Candy поруч з Вами в кожен момент вашого дня. Вам потрібна консультація щодо використання та обслуговування вашого обладнання або ви хочете отримати пораду щодо користування нашими приладами? Зверніться до нас і ми відповімо на Ваші запитання ґрунтуючись на своєму досвіді. 

Якщо вам потрібна технічна підтримка, будь ласка, зв'яжіться з нашим технічним відділом, і ми надамо Вам необхідну допомогу.

ПИТАННЯ ДО CANDY

Як помити скло всередині духової шафи на кухні?

04/02/16

Підніміть руки вгору усі ті, хто ніколи не зіштовхувався з проблемою чищення духової шафи на кухні! Особливо, якщо ви шеф-кухар, то ніхто краще вас не знає, що відкладення жиру та олії ніколи не приведуть до добра. З усієї домашньої роботи, без сумніву, це завдання найбільш важке і складне, але кілька наступних простих порад допоможуть вам дізнатися, як виконувати його без проблем.

Дізнатись більше

Статична або вентиляторна духовка? Який найкращий спосіб приготування?

16/04/15

Це питання турбує всіх: для найбільш досвідчених шеф-кухарів, для вирішення нових рецептів - це як новий стимул кухні,. Так що однозначної відповіді немає, але ми можемо навчитися розрізняти два типи приготування, і вибрати найбільш відповідний в кожному конкретному випадку. Головне, що духовка, що ми вирішили купити, підтримує з успіхом кулінарні здібності.

Дізнатись більше