About us

Блискучі та водночас прості ідеї для повсякденного життя

Блискучі та водночас прості ідеї для повсякденного життя

Candy означає розумні ідеї, щоб спростити повсякденне життя. Це широкий асортимент з’єднаних продуктів та унікальних вирішень. Завжди гарантуючи найліпше співвідношення ціни та якості, Candy створює доступні й прості у використанні технології для різних категорій побутової техніки. Дизайн, увага до деталей і рішуче прагнення зробити життя розумним, сучасним і комфортним — ось що робить італійський стиль Candy таким унікальним.

Історія 

Наші цінності

 

Pозумні прилади

Candy пропонує розумні ідеї, щоб спростити ваше повсякденне життя завдяки широкому асортиментові з’єднаних продуктів та унікальних, інноваційних вирішень.

 

Доступність

Завжди пропонуючи щось за нижчою ціною, Candy робить доступність одним з головних принципів.

 

Iталійський стиль

Італійський стиль Candy помітний у дизайні приладів, увазі до деталей та ставленні бренду до побуту, їжі й способу життя загалом.

Haier Europe входить до складу Haier Smart Home — світового лідера з виробництва побутової техніки, і належить до найбільших компаній світу згідно з рейтингом Fortune Global 500. З 1993 року зареєстрована на Шанхайській товарній біржі (SHA: 600690). Haier Smart Home представлена на 5 континентах, налічує 25 індустріальних парків, має 10 науково-дослідних центрів і приблизно 100 000 працівників. 2019 року операційний прибуток склав 25 мільярдів євро, а глобальна мережа продажу продукції компанії покриває 160 країн. У планах Haier — стати світовим лідером у сфері інтернет речей для розумної побутової техніки. Haier Smart Home — перша компанія з заводами в Китаї (CEINEX D-Share Market), що вийшла на ринок цінних паперів типу D на Міжнародній європейсько-китайській біржі (CEINEX D-Share Market) у Франкфурті в жовтні 2018 року, щоб просувати й розширювати виробництво у світі та Європі, де компанія покладається на такі успішні бренди, як Candy, Hoover, Haier, Rosières, GE Appliances і Fisher&Paykel. Головний європейський офіс компанії розміщений в Італії, у місті Бругеріо (провінція Монца і Бріанца).

LCC CANDY HOOVER UKRAINE
Kiev - 46 Ahmatova str.02081