ПИТАННЯ ДО CANDY

ПИТАННЯ ДО CANDY

Candy поруч з Вами в кожен момент вашого дня. Вам потрібна консультація щодо використання та обслуговування вашого обладнання або ви хочете отримати пораду щодо користування нашими приладами? Зверніться до нас і ми відповімо на Ваші запитання ґрунтуючись на своєму досвіді. 

Якщо вам потрібна технічна підтримка, будь ласка, зв'яжіться з нашим технічним відділом, і ми надамо Вам необхідну допомогу.

Як спекти фантастично смачний домашній хліб

05/02/20
Катеґорії:

Погодьтеся: досить лише запаху домашнього хліба, щоб повернути нас у дитинство, коли ми допомагали нашим мамам і бабусям пекти його, вимішуючи простими й ніжними рухами. Хліб — це символ доброти (хто може встояти перед цим безпомильно впізнаваним ароматом і смаком?) і щастя, який ви зможете спекти будь-коли й поставити на чільне місце столу.

Дізнатись більше

Легкі рецепти на літо з COOK-IN-APP

29/07/16
Катеґорії:

Ваш особистий помічник кухаря на кухні нарешті тут! Нове революційне досягнення називається COOK-IN-APP. Інноваційна мікрохвильова піч – це набагато більше, ніж просто «підігрів», а реальна допомога в приготуванні смачної і швидкої їжі, яка підходить для всіх потреб.

Дізнатись більше

Krio Suite холодильники: максимальний комфорт і для вашої їжі

27/07/16
Катеґорії:

Krio Suite – це холодильник фірми Candy, який включає в себе поняття “suite for each food” - підходить для будь яких продуктів. Продукт призначений для підвищення комфорту і ергономіки у поєднанні з кращими технологіями.

Дізнатись більше