Запитати Candy
Назад в розділ

Як ліпше розмістити кухонне начиння в посудомийній машині

Як ліпше розмістити кухонне начиння в посудомийній машині

Посудомийні машини стали невіддільною частиною нашого життя: зручні в користуванні, вони заощаджують нам купу часу — швидшого способу помити посуд після їди годі й шукати. Саме з цієї причини треба знати, як розмістити посуд у машині, щоб досягти оптимальної якості миття, уникаючи надто щільного складання вашого кухонного начиння (як у грі «Тетрис») або, що ще гірше, його пошкодження. Ось кілька простих правил, які варто пам’ятати, коли завантажуєте машину.

Насамперед, сполосніть посуд, перш ніж складати його в посудомийку. Так ви змиєте залишки їжі, які можуть прилипнути до машини зсередини й позначитися на її функційності.

Тарілки складайте на нижній рівень, повернувши їхню верхню частину до центру, і перевірте, щоб між ними залишалося місце — так водяні струмені ліпше їх вимиють.

А от чашки і стакани треба ставити на верхній рівень з невеликим нахилом, щоб водяні струмені знизу могли промити кожен куточок.

Миски теж треба класти на верхній рівень під нахилом, щоб ефективніше використовувати місце й дати струменям води знизу ліпше промивати посуд. Переконайтеся, що всі пластикові контейнери у вас на верхньому рівні — на нижньому вони можуть розтопитися та втратити форму через близькість до нагрівального елемента.

Каструлі й пательні слід складати на нижньому рівні, як і столове наряддя (для цього є спеціальний контейнер). Зверніть увагу: ножі треба ставити вістрям униз, щоб не порізатися об лезо, коли їх вийматимете. Якщо кухонне начиння надто довге (наприклад, ніж для хліба), розмістіть його на верхньому рівні разом з ополониками.

Коротше кажучи, розміщення посуду в посудомийній машині має значення. Саме тому Candy додала в застосунок simply-Fi функцію, яка дає змогу дізнатися, що саме варто класти в кожний кошик. Ознайомитися з асортиментом посудомийних машин Candy можна тут.

24/02/20
Катеґорії: