Запитати Candy
Назад в розділ

Як помити скло всередині духової шафи на кухні?

Як помити скло всередині духової шафи на кухні?

Підніміть руки вгору усі ті, хто ніколи не зіштовхувався з проблемою чищення духової шафи на кухні! Особливо, якщо ви шеф-кухар, то ніхто краще вас не знає, що відкладення жиру та олії ніколи не приведуть до добра. З усієї домашньої роботи, без сумніву, це завдання найбільш важке і складне, але кілька наступних простих порад допоможуть вам дізнатися, як виконувати його без проблем.

Чому так важливо, щоб скло залишалося чистим всередині?

Підтримувати скло чистим всередині духової шафи — це не тільки важливо для спостерігання за процесом приготування їжі, а ще й тому, що бруд та жир на склі духової шафи можуть впливати на правильність приготування, а також на якість та гігієну їжі.

Хороші звички для блискучої духової шафи

Профілактика краще лікування. Тому після кожного випікання візьміть собі за звичку швидко все протерти і вимити. Як це зробити? Залишити дверцята духової шафи охолонути, потім протерти скло вологою ганчіркою для розм'якшення відкладень жиру, зібрати бруд, що залишився, маленькою лопаткою. І на завершення промийте скло водою.

Як найкраще вимити скло всередині духової шафи?

Щоб ретельно вимити внутрішню поверхню скла, необхідно зняти дверцята духової шафи: ми покажемо, як це зробити:

• відчиніть дверцята духової шафи і зафіксуйте петлі, як показано на наступних рисунках;

  

• відкрутіть гвинти і зніміть верхню металеву кришку, потягнувши її верх (див. рисунок);

  

далі, як показано на наступних рисунках, витягніть скло з внутрішньої сторони дверцят і тепер його можна вимити;

  

• після чищення скла, не забудьте виконати всю процедуру в зворотному порядку, і правильно встановіть всі компоненти назад, розблокуйте петлі, як показано внизу.

Які засоби можна використовувати для чищення?

Крім засобів для миття, доступних на ринку, відкладення жиру, які важко піддаються чищенню, можна видалити сумішшю для знежирення з води і двовуглекислої соди (пропорція: 300 г двовуглекислої соди, 0,10 літра води), якою слід помити скло після витирання легкого бруду ганчіркою, змоченою в гарячій воді.

Нанесіть суміш на внутрішню поверхню скла і залиште на 15 хвилин, після чого ретельно витріть м'якою вологою ганчіркою. Щоб скло знову блищало, нанесіть також білий оцет і залиште на 15 хвилин.

Чиста і готова до використання духова шафа

Дотримуючись наших порад, ви без зусиль почистите духову шафу, а результат буде ідеальним.

04/02/16
Катеґорії: