Запитати Candy
Назад в розділ

Чи є у вас практичні поради щодо чищення, які допоможуть підтримувати одяг в ідеальному стані?

Чи є у вас практичні поради щодо чищення, які допоможуть підтримувати одяг в ідеальному стані?

Для того щоб підтримувати одяг в ідеальному стані, щоб він виглядав, як новий, важливо дотримуватися кількох практичних порад, які гарантуватимуть, що ваш улюблений одяг буде носитися набагато довше.

Давайте почнемо з самих основ: не забувайте обирати таку програму прання, яка підходить до матеріалу, який ви перете. Сьогодні статистичні дані свідчать, що споживачі користуються, в загальному, лише трьома програмами для прання. Як правило, це "Делікатне прання", "Бавовна" і "Швидке прання".

Щоб уникнути руйнування волокон одягу, дуже важливо читати ярлики на одязі з інструкцією щодо прання і догляду, які спеціально розробляються виробником одягу.

Нове покоління пральних машин пропонує широкий вибір програм, які підходять до усіх типів одягу, нові опції, які гарантують оптимальні результати чищення одягу, а також можливість заощадити час та воду.

Вибрати відповідну програму — це хороший початок, щоб ваш одяг довго служив вам, але є й інші заходи, про які слід пам'ятати.

Не залишайте надовго одяг в пральній машині після завершення циклу прання. Завдяки цьому одяг не буде мати неприємного запаху, а також не будуть утворюватися складки, що значно полегшить прасування.

Розкладайте одяг на сушильній підставці рівно. Якщо розвішуєте одяг на мотузці, намагайтеся не використовувати прищіпки, адже вони часто залишають відмітки. Делікатні речі, такі як светри, можуть змінити форму під вагою води, тому для сушіння важливо розкласти такі речі на рівній поверхні, а під низ покласти рушник.

Що стосується сорочок, то для того, щоб вони мали ідеальну форму, їх необхідно розвішувати на плечиках. Завдяки цьому сорочки легше прасувати і не потрібно занадто розігрівати праску.

Дотримуючись цих кількох простих порад, ваш улюблений одяг залишатиметься гарним набагато довше!

04/05/16
Катеґорії: