Запитати Candy
Назад в розділ

Krio Suite холодильники: максимальний комфорт і для вашої їжі

Krio Suite холодильники: максимальний комфорт і для вашої їжі

 

Krio Suite – це холодильник фірми  Candy, який включає в себе поняття  “suite for each food” - підходить для будь яких продуктів. Продукт призначений для підвищення комфорту і ергономіки у поєднанні з кращими технологіями.

 

Дизайн включає новий преміум-дисплей з білим світлодіодом, металевим контуром полиць, сатиновою поверхнею. Новий електронний контроль світлодіодної лампи у верхній частині, дозволяє вмикати і вимикати холодильник одним натиском пальця, в той час, як система вентиляції Air Fan забезпечує оптимальний розподіл різних температур в холодильнику: все це і набагато більше функцій, щоб надати їжі належного зберігання.

Технологія забезпечує одночасно найкращу циркуляцію повітря для підтримки оптимальних властивостей їжі (вентильована технологія та технологія без заморожування), висока енергетична ефективність, низький рівень шуму. Всі моделі також розроблені з залученням інверторного компресора,який відноситься до класу А+++ та  містить зовнішній конденсатор (конденсатор вбудований в боковій стінці).

Комфорт призначений для забезпечення ергономічності використання у верхній частині, завдяки новим ящикам з контрольованою температурою для фруктів і овочів та Fresh Zone для свіжих продуктів, таких як м'ясо, сир і риба. Обидва вони оснащені телескопічними рейками для поліпшення гладкості і безшумності, а також іконкою трафаретного друку, які допоможуть вам визначити відповідні продукти.

Всі холодильники серії мають регульовані полки по висоті з функцією Stop-Back і унікальну технологію “Safety Close”, щоб запобігти випадковому відкриванню дверей.

27/07/16
Катеґорії: