Запитати Candy
Назад в розділ

Легкі рецепти на літо з COOK-IN-APP

Cook in app

Ваш особистий помічник кухаря на кухні нарешті тут! Нове революційне досягнення називається COOK-IN-APP. Інноваційна мікрохвильова піч –  це набагато більше, ніж просто «підігрів», а реальна допомога в приготуванні смачної і швидкої їжі, яка підходить для всіх потреб.

Ви коли-небудь ставили сковорідку або включали мікрохвильову піч? Будьте впевнені, COOK-IN-APP проведе вас крок за кроком, щоб отримати прекрасні страви протягом декількох хвилин.

Просто скачайте додаток Candy simply-Fi  та отримайте доступ до розділу "Поради і Рекомендації" з корисними і практичними порадами по альтернативним видам використання мікрохвильової печі. Цей розділ також  містить цікавинки  та інформацію про окремі продукти харчування і "Рецепти" з багатьма ідеями, які розділені на макро категорії. Ви хочете внести трішки новизни? Наповніть ароматами будинок, стерилізуйте скляні банки, оптимізуйте приготування овочів, відкрийте властивості більше, ніж 30 продуктів і багато іншого.

Безглютенове меню для самих маленьких, пропозиції для свіжого літнього меню і десертів, в яких є безліч доступних рецептів, які створені професійними кухарями спеціально для приготування в мікрохвильовій печі і супроводжується зображеннями, щоб зробити консультації більш легкими та негайно їх втілити в життя.

Зокрема, COOK-IN-APP ідеально підходить для двох типів дуже вимогливих клієнтів: матерів і всіх тих, хто любить здорову їжу.

Якщо вам необхідно приготувати дитячу їжу і відлучити дитину від грудей, програма дитячого харчування допоможе вам підготувати їжу для дитини і супи завдяки численним встановленим програмам, або може нагріти молоко до ідеального рівня і стерилізувати дитячі пляшечки або пустушки для вашої дитини.

Ви підсіли на легкі і здорові страви ?? За допомогою програми Cook Light, ви можете приготувати справжні рецепти зі зниженням жиру, такі як йогурт, бобові або навіть пшеничну пасту. Просто оберіть свій улюблений рецепт і ввімкніть. COOK-IN-APP подбає про приготування вечері.

Дивуйте свою сім'ю кожен день новими стравами, а прихід гостей стане для Вас дитячою забавкою.

Асортимент включає в себе моделі з об’ємом 20-22-25-30 літрів,  з грилем чи без та великим вибором кольорів, включаючи срібний, червоний, чорний або білий, які можуть гармоніювати з будь-яким приміщенням.

29/07/16
Катеґорії: