Запитати Candy
Назад в розділ

Мені необхідно змінити мою пральну машину з фронтальним типом завантаження. Чи можливо знайти негроміздку машину, але без погіршення характеристик завантаження та ефективності?

Мені необхідно змінити мою пральну машину з фронтальним типом завантаження. Чи можливо знайти негроміздку машину, але без погіршення характеристик завантаження та ефективності?

Виріб за індивідуальною вимогою: один варіант, який задовольнить усі потреби.

Які характеристики слід враховувати при покупці пральної машини?

Необхідно тримати в пам'яті потрібну вам ємність завантаження, а також місце встановлення пральної машини.

Розрахуйте кількість білизни для прання із урахуванням ваших потреб; модельний ряд достатньо великий для задоволення будь-яких потреб та відповість вашим вимогам щодо ємності завантаження та габаритів. Якщо ви перете невелику кількість білизни, вистачить завантаження в 5 кг; якщо білизни більше, ви можете обрати моделі з більшим завантаженням, які перуть до 10 кг білизни за стандартної глибини встановлення (відповідає 58-60 см). Глибина встановлення пральних машин різна: від надзвичайно компактних (лише 33 см і з завантаженням до 5 кг) і до вузьких (глибиною 40 см і з завантаженням до 7 кг), та, нарешті, стандартні пральні машини, глибина і завантаження яких відповідно 58-60 см і 10 кг. Зверніть увагу на те, чи достатньо місця для відчинення дверцят. Як альтернативний варіант, ви можете вибрати пральну машину з вертикальним завантаженням. Якщо з місцем у вас не має проблем, пам'ятайте, що пральна машина з більшою ємністю завантаження пропонує більшу експлуатаційну гнучкість; завдяки датчику завантаження ви можете з однаковою ефективністю прати як легкі, так і важкі речі (наприклад, підбиті куртки і ковдри з пуху), без зайвих витрат води та електроенергії.

Не потрібно недооцінювати економію електроенергії

Перед покупкою нової пральної машини важливо ознайомитись з маркуванням енергоефективності; символи та стандартний дисплей допоможуть оцінити всі параметри машини. Найбільш економічний клас — це клас "A+++", за яким споживання електроенергії до 70 % менше, ніж у класі "А".

Що необхідно знати, щоб результати прання були якнайкращими?

Правильно завантажуйте вашу пральну машину і не хвилюйтесь. Дослідження показують, що користувачі використовують лише 60 % від ємності завантаження барабану. Навіть якщо ви неправильно завантажили машину, не турбуйтесь: нові пральні машини обладнані спеціальним датчиком, який автоматично визначає вагу завантаження і відповідно налаштовує час прання та споживання електроенергії для уникнення зайвих витрат води та електроенергії.

Обирайте відповідну програму

Обирайте програми, які найбільш підходять для ваших речей, і пам'ятайте, що зараз є програми швидкого прання, які дозволяють не тільки ефективно і швидко виконувати прання за менше ніж одну годину, а й одночасно прати речі з різних тканин і з різними кольорами. Також існують спеціальні програми, що відповідають типу тканини, наприклад, бавовна або джинсова тканина, або чутливості тканини, наприклад, шовк та вовна. Для особливих випадків "Candy" розробила цикли супершвидкого прання: від 44 до 30 хвилин, або, навіть, лише за 14 хвилин.

Чи потрібна вам технічна допомога від вашої пральної машини?

Інтелектуальний пристрій

Якщо ви хочете використовувати вашу пральну машину в будь-який час і керувати нею, навіть якщо ви далеко від дому, обирайте модель з модельного ряду "simply-Fi": завдяки технології Wi-Fi ви можете керувати пральною машиною дистанційно через безкоштовний додаток для смартфона чи планшета (на базі ОС IOS та Android).

 

02/01/16
Катеґорії: