Запитати Candy
Назад в розділ

Програми сушарки: інструкція з користування

Програми сушарки: інструкція з користування

Цієї пори року, коли сушити речі особливо важко через погану погоду, сушарка стає просто незамінною для випраної білизни. Саме тому важливо розуміти, як саме правильно нею користуватися, щоразу даючи правильну відповідь на запитання: «Що з нею робити?» та «Яку програму вибрати?»

Щоб не пошкодити речі під час прання, насамперед варто розібратися в змісті символів на ярликах, розсортувати речі за тканинами та роздивитися, за яких температур їх треба прати й сушити. Ці прості дії допоможуть вам вибрати потрібний цикл сушіння для кожного виду тканини й у такий спосіб тримати речі в ідеальному стані, подовжуючи їм життя.

Серед найбільших помилок — використовувати завжди той самий цикл сушіння для всіх видів тканини, бо так звикли або ліньки щоразу вибирати потрібний. Користуйтеся всіма функціями своєї сушарки — так матимете змогу з найбільшою ефективністю сушити будь-які тканини та заощадите час і гроші, добираючи найліпшу програму для кожного виду тканини. Режим «Делікатний» (Delicate) дасть змогу безпечно сушити бавовну й шовк, а функція «Легке прасування» (Easy Iron) допоможе заощадити час на прасування речей і постільної білизни. Вибираючи цикл сушіння, звертайте особливу увагу на температурний режим: він не лише визначає, наскільки швидко висохнуть речі, а й те, чи будуть знищені всі бактерії та мікроскопічні кліщі.

Якщо шукаєте собі сушарку, яка має вищеописану функційність і цикли тривалістю менше ніж 90 хвилин, зверніть увагу на Candy — в нашому асортименті ви знайдете саме те, що треба!

04/03/20
Катеґорії: