Запитати Candy
Назад в розділ

Чи правда, що посудомийна машина споживає менше води, ніж під час миття вручну?

Чи правда, що посудомийна машина споживає менше води, ніж під час миття вручну?

Забагато посуду та мало часу чи бажання мити: ось чому ми вирішуємо купити посудомийну машину. Чи споживає посудомийна машина більше води, ніж при традиційному митті вручну? Давайте з'ясуємо це разом.

Посудомийна машина чи миття вручну?

Хоча в минулому миття вручну вважалося більш ощадливим, дослідження, проведене Боннським університетом в Німеччині, показало, що це не так: миття посуду вручну після обіду на 12 чоловік потребувало приблизно 103 літри води, проти 10 літрів для повного завантаження посудомийної машини нового покоління з 16 столовими приборами, а на 6 столових приборів машина потребує лише 6-7 літрів.

Найсучасніша техніка для більшої економії електроенергії

В останніх моделях класу "A+++", "A++" або "A+", як і у всіх інших моделей "Candy", енергоспоживання нижче і дозволяє заощадити до 70 % електроенергії у порівнянні з моделями класу "А".

Деякі моделі посудомийних машин також мають програми "ECO", які допомагають ще більше заощаджувати, і "автоматичні" програми, які, завдяки датчику, підлаштовують параметри миття під рівень забруднення.

Деякі прийоми стосовно миття

Якщо ви хочете купити посудомийну машину, ви можете ще більше заощадити за кілька простих кроків. Уникайте циклу попереднього замочування і виконуйте миття лише після повного завантаження.

Деякі посудомийні машини дозволяють завантажувати і добре вимивають більше 200 тарілок і навіть більший посуд, такий як брудні сковорідки, кришки від грилю, підставки з духових шаф, і до 8 тарілок для великої піци діаметром від 34,5 см, і це все на додачу до того, чим ми зазвичай користуємося кожен день від сніданку до вечері. Якщо бруд на посуді свіжий або завантажено небагато посуду для миття, використовуйте режим "ECO" (на деяких посудомийних машинах є кнопки чи ручки для вибору цієї функції), який скорочує тривалість стандартної програми миття в середньому на 25 %, що сприяє економії часу та електроенергії.

Відмінне функціонування і тривалий строк служби

Щоб покращити роботу вашої посудомийної машини і завжди отримувати найкращі результати, важливо добре доглядати і обслуговувати її. Не забувайте, наприклад, регулярно чистити фільтр і додавати сіль до контейнеру, щоб уникнути відкладення вапняку. Однак є моделі з самоочисним фільтром, що зводить технічне обслуговування до мінімально можливого.

Таким чином ваша техніка буде чудово працювати протягом тривалого періоду часу.

Миття посуду без зусиль

Посудомийна машина робить ваше життя більш простим і допомагає обмежити споживання води: дотримуйтесь наших порад і ви побачите зміни!

11/01/16