ПИТАННЯ ДО CANDY

ПИТАННЯ ДО CANDY

Candy поруч з Вами в кожен момент вашого дня. Вам потрібна консультація щодо використання та обслуговування вашого обладнання або ви хочете отримати пораду щодо користування нашими приладами? Зверніться до нас і ми відповімо на Ваші запитання ґрунтуючись на своєму досвіді. 

Якщо вам потрібна технічна підтримка, будь ласка, зв'яжіться з нашим технічним відділом, і ми надамо Вам необхідну допомогу.

ПИТАННЯ ДО CANDY

Якщо я вибираю відкладений старт на пральній машині GRANDÓ SIMPLY-FI, чи рідкий миючий засіб буде вступати в контакт з одягом до прання?

04/06/15
Катеґорії:

Пральні машини Candy з функцією відкладений старт , та функцією SIMPLY-FI можуть використовувати будь-який вид миючого засобу, у тому числі рідкий.

Дізнатись більше

Я не можу зробити вибір між електричними конфорками, індукційними та газовими. Не могли б ви дати мені кілька порад?

29/04/15
Катеґорії:

Коли ви повинні вибрати між плитою газовою, електричною або індукційноїю ви губитеся у виборі, оскільки кожна має свої переваги. Давайте з'ясуємо разом.

Дізнатись більше

Яка різниця між No Frost і статичним холодильником?

16/04/15
Катеґорії:

Холодильники відрізняються не тільки між No Frost і статичні, але діляться на різні категорії в залежності від того, як вони охолоджують продукти в морозильній камері: статичні, статик-вентилятор, no frost (або Total No Frost) і режим Frost Free (або No Partial Frost). Давайте розглянемо, що є найбільш підходящим типом, залежно від наших потреб.

Дізнатись більше

Статична або вентиляторна духовка? Який найкращий спосіб приготування?

16/04/15
Катеґорії:

Це питання турбує всіх: для найбільш досвідчених шеф-кухарів, для вирішення нових рецептів - це як новий стимул кухні,. Так що однозначної відповіді немає, але ми можемо навчитися розрізняти два типи приготування, і вибрати найбільш відповідний в кожному конкретному випадку. Головне, що духовка, що ми вирішили купити, підтримує з успіхом кулінарні здібності.

Дізнатись більше

Що означають символи на етикетках одягу - зверніть увагу?

16/04/15
Катеґорії:

Типова ситуація: ви купили новий одяг і, перш, ніж носити його, ви ріжете етикетку із зазначенням пральних символів: перш ніж викидати етикетку, уважно прочитайте її. Давайте подивимося, які символи означають і як вони пов'язані з програмами прання.

Дізнатись більше